RU
Головна
Область
21:20, 23 Січня
Информатор UA

Интро

18 січня під час виконання завдання загинув військовий із Дніпропетровської області Віталій Логвінов. Сталося це поблизу населеного пункту Опитне в Донецькій області. Чоловіку було 25 років.  У воїна залишилась дружина, батьки та брати. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Кам’янської районної державної адміністрації.  У березні Віталій приєднався до лав ЗСУ по мобілізації. Проходив службу на посаді водія 2 механізованої роти 1 механізованого батальйону однієї з військових частин ЗСУ. Прощання з воїном відбудеться 24 січня об 11:30 годині в селі Демурино-Варварівка Саксаганської територіальної громади Кам’янського району. Поховають воїна на кладовищі с. Чигринівка. Низький уклін нашому захиснику! Вічна пам'ять Герою! Нагадаємо, що на війні за Україну загинув 25-річний мешканець Дніпропетровської області. Писали ми й про те, що у шпиталі помер 49-річний солдат з Дніпропетровської області Владислав Дуплій. Також читайте, що за свободу України загинув солдат із Дніпропетровської області Дмитро Росич, йому назавжди 22.

За Незалежність України загинув 25-річний Захисник із Дніпропетровської області Віталій Логвінов

Читать на русском

Читать на русском
За Незалежність України загинув 25-річний Захисник із Дніпропетровської області Віталій Логвінов
Вічна шана Герою!

18 січня під час виконання завдання загинув військовий із Дніпропетровської області Віталій Логвінов. Сталося це поблизу населеного пункту Опитне в Донецькій області. Чоловіку було 25 років. 

У воїна залишилась дружина, батьки та брати. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Кам’янської районної державної адміністрації. 

У березні Віталій приєднався до лав ЗСУ по мобілізації. Проходив службу на посаді водія 2 механізованої роти 1 механізованого батальйону однієї з військових частин ЗСУ.

Прощання з воїном відбудеться 24 січня об 11:30 годині в селі Демурино-Варварівка Саксаганської територіальної громади Кам’янського району. Поховають воїна на кладовищі с. Чигринівка.

Низький уклін нашому захиснику! Вічна пам'ять Герою!

Нагадаємо, що на війні за Україну загинув 25-річний мешканець Дніпропетровської області. Писали ми й про те, що у шпиталі помер 49-річний солдат з Дніпропетровської області Владислав Дуплій. Також читайте, що за свободу України загинув солдат із Дніпропетровської області Дмитро Росич, йому назавжди 22.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.