RU
Головна
Дніпро
14:55, 18 Січня
Информатор UA

Интро

14 січня війська рф знищили житловий будинок у Дніпрі. Пошукові роботи тривали 69 годин. Їх закінчили 17 січня. 18 січня рятувальники дістали кота з однієї з понівечених квартир. Про це повідомляє Інформатор з місця події. Так, працівника ДСНС підняли до помешкання краном. Він знайшов чотирилапого і віддав його власниці. Тварину посадили у переноску. Також жінці передали фотографії у рамках. Редакція висловлює співчуття усім постраждалим та родинам загиблих. Ракетний удар рф по багатоповерхівці у Дніпрі 14 січня У суботу, 14 січня, мешканці Дніпра почули вибух. Сталося це приблизно о 15:39. На той час повітряна тривога в області тривала вже понад півтори години, оскільки росіяни завдали масований ракетний удар по українських містах. Сили ППО збили 6 з 8 ракет над Дніпропетровською областю. На жаль, у Дніпрі ракета Х-22 влучила у багатоповерхівку на Перемозі. Один з під’їздів будинку повністю «склався» від вибуху. Перші подробиці з місця Інформатор публікував тут, а великий фоторепортаж – за посиланням. Рятувальники і місцеві мешканці розбирали завали, на той час будо відомо щонайменше про п’ятьох загиблих та кілька десятків постраждалих. Місцеві мешканці та волонтери розповіли, як допомагали розбирати завали. На трагедію у Дніпрі відреагував Президент України Володимир Зеленський, а міський голова Дніпра Борис Філатов розповів, куди могли цілити росіяни. У місті оголосили триденний траур за загиблими. Патрульні поліцейські, які одними з перших прийшли на допомогу постраждалим, продемонстрували, як виглядали перші хвилини на Перемозі після влучання ворожої ракети. З’явилося відео удару російської ракети по будинку, а у Міноборони спростували версію Олексія Арестовича, ніби сили ППО збили ракету, а вже потім вона влучила у багатоповерхівку. Нагадаємо, раніше ми писали, як у Дніпрі у зруйнованому будинку рятували кота Кузю. Також читайте, що Михайло Лисенко розповів про обстеження понівеченої багатоповерхівки на Перемозі.  Крім цього, Інформатор повідомляв, що у зруйнованому будинку у Дніпрі загинув тренер з боксу Михайло Кореновський. Про прощання з ним читайте тут. До однієї з понівечених квартир піднявся рятувальник Застосували кран Місце трагедії Серця дніпрян болять Власниця тварини чекала на вулиці Кота посадили у переноску Фото: Денис Чубченко В руках у хазяйки Також жінці віддали фото у рамках Фото: Денис Чубченко

У Дніпрі у зруйнованому будинку врятували кота

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі у зруйнованому будинку врятували кота
У Дніпрі рятувальники дістали кота зі зруйнованого будинку

14 січня війська рф знищили житловий будинок у Дніпрі. Пошукові роботи тривали 69 годин. Їх закінчили 17 січня.

18 січня рятувальники дістали кота з однієї з понівечених квартир. Про це повідомляє Інформатор з місця події.

Так, працівника ДСНС підняли до помешкання краном. Він знайшов чотирилапого і віддав його власниці. Тварину посадили у переноску. Також жінці передали фотографії у рамках.

Редакція висловлює співчуття усім постраждалим та родинам загиблих.

Ракетний удар рф по багатоповерхівці у Дніпрі 14 січня

У суботу, 14 січня, мешканці Дніпра почули вибух. Сталося це приблизно о 15:39. На той час повітряна тривога в області тривала вже понад півтори години, оскільки росіяни завдали масований ракетний удар по українських містах. Сили ППО збили 6 з 8 ракет над Дніпропетровською областю. На жаль, у Дніпрі ракета Х-22 влучила у багатоповерхівку на Перемозі. Один з під’їздів будинку повністю «склався» від вибуху.

Перші подробиці з місця Інформатор публікував тут, а великий фоторепортаж – за посиланням. Рятувальники і місцеві мешканці розбирали завали, на той час будо відомо щонайменше про п’ятьох загиблих та кілька десятків постраждалих. Місцеві мешканці та волонтери розповіли, як допомагали розбирати завали.

На трагедію у Дніпрі відреагував Президент України Володимир Зеленський, а міський голова Дніпра Борис Філатов розповів, куди могли цілити росіяни. У місті оголосили триденний траур за загиблими. Патрульні поліцейські, які одними з перших прийшли на допомогу постраждалим, продемонстрували, як виглядали перші хвилини на Перемозі після влучання ворожої ракети. З’явилося відео удару російської ракети по будинку, а у Міноборони спростували версію Олексія Арестовича, ніби сили ППО збили ракету, а вже потім вона влучила у багатоповерхівку.

Нагадаємо, раніше ми писали, як у Дніпрі у зруйнованому будинку рятували кота Кузю. Також читайте, що Михайло Лисенко розповів про обстеження понівеченої багатоповерхівки на Перемозі.  Крім цього, Інформатор повідомляв, що у зруйнованому будинку у Дніпрі загинув тренер з боксу Михайло Кореновський. Про прощання з ним читайте тут.

До однієї з понівечених квартир піднявся рятувальник
До однієї з понівечених квартир піднявся рятувальник
Застосували кран
Застосували кран
Місце трагедії
Місце трагедії
Серця дніпрян болять
Серця дніпрян болять

Власниця тварини чекала на вулиці
Власниця тварини чекала на вулиці
Кота посадили у переноску
Кота посадили у переноску
Фото: Денис Чубченко
Фото: Денис Чубченко
В руках у хазяйки
В руках у хазяйки
Також жінці віддали фото у рамках
Також жінці віддали фото у рамках

Фото: Денис Чубченко

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.