RU

Захисник з Дніпра розповів про складності та перспективи звільнення Криму та про використання ядерної зброї росією

Читать на русском

Читать на русском
Захисник з Дніпра розповів про складності та перспективи звільнення Криму та про використання ядерної зброї росією
Всі захоплені території обов'язково повернуться в Україну

Щодня Захисники України у запеклих боях виборюють нашу перемогу у росіян. Все ближчим стає той момент, коли всі захоплені ворогом території звільнять. І над Донецьком, Луганськом та Кримом знову замайоріє український прапор. Однак для цього пройти ще багато випробувань.

Військовий з Дніпра Родіон Кудряшов розповів про складності та перспективи звільнення Криму та трохи про загрозу ядерного удару, - передає Інформатор.

На думку, Родіона звільнення Криму - дуже складне питання. Оскільки для того, щоб це відбулося, потрібно, щоб збіглися певні фактори. Насамперед мова йде про відрізання півострову від сухопутного сполучення з рф. І тільки після цього можна буде говорити про звільнення.

"Я вважаю, що вирішуватиме не тільки військовий фактор. Тобто одніє зачистки Криму від військових недостатньо. Тут важливий ще політичний фактор. Багатьох людей обдурили росіяни і тепер вони хочуть назад до України. Але багато і сепаратично налаштованого контингенту. Ми, українці, гумані люди, на відміну, від верхівки росії, тому там вже буде вирішувати політика", - поділився Родіон.

Також, відповідаючи на питання, чи зможе путін внаслідок втрати півострова застосувати ядерну зброю, військовий припустив, що такий варіант можливий. Оскільки росіяни постійно шантажують Україну і весь світ провокаціями на ЗАЕС, використанням тактичної ядерної зброї і фактичним застосуванням заборонених снарядів. 

"У разі їхньої тотальної поразки, росіяни зможуть використати ядерну зброю. Оскільки це в стилі росії. Проте наша першочергова задача, звильнити Україну у межах 1991 року, а вже потім можна приступати до повалення того режиму. Бо у іншому випадку вони продовжать шантажувати весь світ", - поділився Захисник.

Telegram oembed: https://t.me/hroniki_ridika/9588

Раніше ми повідомляли про те, що в Дніпропетровській області колаборантка стверджувала, що "Крим - російський". Також писали, що хірург із Дніпра розповів, як у Бахмуті рятує побратимів.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.