RU
Головна
Україна
11:06, 3 Лютого
Информатор UA

Интро

СБУ та Бюро економічної безпеки повідомили про підозру одній з фігуранток кримінального провадження про привласнення 40 млрд гривень колишнім менеджментом ПАТ «Укрнафта» та ПАТ «Укртатнафта». Нагадаємо, що розслідують 10 епізодів злочинної діяльності. Зокрема, це виведення великих партій нафтопродуктів на афілійовані компанії, ухилення ними від сплати податків, створення безнадійної заборгованості нафтопереробного і нафтовидобувного заводів, що призвело до знецінення та зниження вартості їхніх активів.   Про підозру повідомили головному бухгалтеру «Укртатнафти» – вона переховувалась в Ужгородському районі на Закарпатті, але співробітники спецслужби встановили її місцезнаходження, - пише Інформатор із посиланням на публікацію СБУ.   Серед іншого встановлено, що ПАТ «Укртатнафта» виробляло та реалізовувало пальне через мережу АЗС без сплати акцизного податку, хоча відповідне податкове навантаження закладалось в ціну для споживачів. Тож заборгованість по сплаті акцизу за даним епізодом складає 605 млн грн.   Загалом правоохоронці продовжують активні слідчі дії у рамках провадження про привласнення 40 млрд гривень колишнім менеджментом акціонерних товариств. Зокрема, у Дніпрі було викрито приміщення, де зберігалась прихована бухгалтерія однієї з компаній. Також знайдено документи пов’язаних підприємств, печатки тощо.   Таким чином, правоохоронці відшукують виведені активи «Укрнафти» і «Укртатнафти» та встановлюють всі обставини протиправної діяльності колишніх керівників цих компаній. Про підозру повідомили головному бухгалтеру «Укртатнафти» Знайшли приміщення, де зберігалась прихована бухгалтерія однієї з компаній Також знайдено документи пов’язаних підприємств Заборгованість по сплаті акцизу за даним епізодом складає 605 млн грн Слідство триває Раніше ми повідомляли, що суд у Дніпрі позбавив компанію Коломойського права експлуатувати Дніпровський міжнародний аеропорт. Також ми писали, що СБУ завершила перевірку в Дніпропетровській єпархії УПЦ.  

Знайшли приховану бухгалтерію у Дніпрі: СБУ продовжує розслідування у справі про привласнення 40 мільярдів гривень

Читать на русском

Читать на русском
Знайшли приховану бухгалтерію у Дніпрі: СБУ продовжує розслідування у справі про привласнення 40 мільярдів гривень
Правоохоронці відшукують виведені активи

СБУ та Бюро економічної безпеки повідомили про підозру одній з фігуранток кримінального провадження про привласнення 40 млрд гривень колишнім менеджментом ПАТ «Укрнафта» та ПАТ «Укртатнафта». Нагадаємо, що розслідують 10 епізодів злочинної діяльності. Зокрема, це виведення великих партій нафтопродуктів на афілійовані компанії, ухилення ними від сплати податків, створення безнадійної заборгованості нафтопереробного і нафтовидобувного заводів, що призвело до знецінення та зниження вартості їхніх активів.
 
Про підозру повідомили головному бухгалтеру «Укртатнафти» – вона переховувалась в Ужгородському районі на Закарпатті, але співробітники спецслужби встановили її місцезнаходження, - пише Інформатор із посиланням на публікацію СБУ.
 
Серед іншого встановлено, що ПАТ «Укртатнафта» виробляло та реалізовувало пальне через мережу АЗС без сплати акцизного податку, хоча відповідне податкове навантаження закладалось в ціну для споживачів. Тож заборгованість по сплаті акцизу за даним епізодом складає 605 млн грн.
 
Загалом правоохоронці продовжують активні слідчі дії у рамках провадження про привласнення 40 млрд гривень колишнім менеджментом акціонерних товариств.
Зокрема, у Дніпрі було викрито приміщення, де зберігалась прихована бухгалтерія однієї з компаній. Також знайдено документи пов’язаних підприємств, печатки тощо.
 
Таким чином, правоохоронці відшукують виведені активи «Укрнафти» і «Укртатнафти» та встановлюють всі обставини протиправної діяльності колишніх керівників цих компаній.
Про підозру повідомили головному бухгалтеру «Укртатнафти»
Про підозру повідомили головному бухгалтеру «Укртатнафти»
Знайшли приміщення, де зберігалась прихована бухгалтерія однієї з компаній
Знайшли приміщення, де зберігалась прихована бухгалтерія однієї з компаній
Також знайдено документи пов’язаних підприємств
Також знайдено документи пов’язаних підприємств
Заборгованість по сплаті акцизу за даним епізодом складає 605 млн грн
Заборгованість по сплаті акцизу за даним епізодом складає 605 млн грн
Слідство триває
Слідство триває

Раніше ми повідомляли, що суд у Дніпрі позбавив компанію Коломойського права експлуатувати Дніпровський міжнародний аеропорт. Також ми писали, що СБУ завершила перевірку в Дніпропетровській єпархії УПЦ.

 
-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.