RU
Головна
Область
13:52, 15 Грудень
Информатор UA

Интро

15 грудня рашисти знову обстріляли Дніпропетровську область. Дісталося Нікопольському району. Там, внаслідок прильоту, пошкоджена контактна мережа. Це стало причиною затримки декількох потягів, які курсують через область. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію “Укрзалізниці”. Зараз задіяли резервні тепловози задля того, щоб вивезти людей з регіону. За затримками можна стежити на цьому сайті. Список поїздів, які затримуються: Поїзд №62 Одеса — Харків прямуватиме із затримкою на 4 години; Поїзд №276 Київ-Запоріжжя — на 4,5 години; Поїзд №119 Львів — Запоріжжя на 2 години. Поїзд №120 Запоріжжя —Львів на 30 хвилин. Раніше ми писали, що Дніпряни зможуть дістатися потягом до Львова через Київ. Окрім того, розпочався продаж квитків на потяг Харків-Умань, який проходитиме через Дніпро. Повідомляли ми й про те, що змінився графік руху потягів «Укрзалізниці», які будуть ходити через Дніпро та область.

Через ворожі обстріли затримуються 4 потяги, які йдуть через Дніпро та область

Читать на русском

Читать на русском
Через ворожі обстріли затримуються 4 потяги, які йдуть через Дніпро та область
Враховуйте дану інформацію

15 грудня рашисти знову обстріляли Дніпропетровську область. Дісталося Нікопольському району. Там, внаслідок прильоту, пошкоджена контактна мережа.

Це стало причиною затримки декількох потягів, які курсують через область. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію “Укрзалізниці”.

Зараз задіяли резервні тепловози задля того, щоб вивезти людей з регіону. За затримками можна стежити на цьому сайті.

Список поїздів, які затримуються:

  • Поїзд №62 Одеса — Харків прямуватиме із затримкою на 4 години;
  • Поїзд №276 Київ-Запоріжжя — на 4,5 години;
  • Поїзд №119 Львів — Запоріжжя на 2 години.
  • Поїзд №120 Запоріжжя —Львів на 30 хвилин.

Раніше ми писали, що Дніпряни зможуть дістатися потягом до Львова через Київ. Окрім того, розпочався продаж квитків на потяг Харків-Умань, який проходитиме через Дніпро. Повідомляли ми й про те, що змінився графік руху потягів «Укрзалізниці», які будуть ходити через Дніпро та область.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.