RU
Головна
Область
13:36, 19 Вересня
Информатор UA

Интро

Після ліквідації наслідків ракетного удару вода в річці Інгулець у Кривому Розі набула незвичного червоного кольору. Промислові підприємства надали для засипки пошкоджених шлюзів понад 50 великих самоскидів з бутом, суглинком та щебенем. Фахівці Держекоінспекції взяли проби води на експертизу.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт Держекоінспекції України.  Так, за даними експертів вони взяли 2 проби поверхневих вод неподалік греблі Карачунівського водосховища, в районі садового товариства Веселка, а також - після греблі вниз по течії річки Інгулець біля насосної станції в районі садового товариства.   У першому випадку зафіксовано перевищення нормативу гранично допустимих концентрацій по залізу загальному у 1,2 раза, а нижче за течією встановлено перевищення нормативу гранично допустимих концентрацій по азоту амонійному у 2,5 раза та залізу загальному в 3 рази, по хлоридах, нітритах та фосфатах перевищень не зафіксовано, розчинений кисень відповідає нормам якості поверхневих водойм.  Нагадаємо, що забарвлення води зумовлене тим, що у воду потрапили залишки руди характерного кольору.  Раніше ми писали чим загрожує забруднення Інгульця для мешканців Кривого Рогу. Повідомляли ми і про причини забарвлення води в Інгульці. Розповідали також про наслідки ракетного удару по Кривому Рогу.

Червона вода в Інгульці у Кривому Розі: результати експертизи

Читать на русском

Чи небезпечна для людей вода у річці Інгулець, що у Кривому Розі

Читать на русском
Червона вода в Інгульці у Кривому Розі: результати експертизи

Чи небезпечна для людей вода у річці Інгулець, що у Кривому Розі

Після ліквідації наслідків ракетного удару вода в річці Інгулець у Кривому Розі набула незвичного червоного кольору. Промислові підприємства надали для засипки пошкоджених шлюзів понад 50 великих самоскидів з бутом, суглинком та щебенем. Фахівці Держекоінспекції взяли проби води на експертизу. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт Держекоінспекції України

Так, за даними експертів вони взяли 2 проби поверхневих вод неподалік греблі Карачунівського водосховища, в районі садового товариства Веселка, а також - після греблі вниз по течії річки Інгулець біля насосної станції в районі садового товариства.  

У першому випадку зафіксовано перевищення нормативу гранично допустимих концентрацій по залізу загальному у 1,2 раза, а нижче за течією встановлено перевищення нормативу гранично допустимих концентрацій по азоту амонійному у 2,5 раза та залізу загальному в 3 рази, по хлоридах, нітритах та фосфатах перевищень не зафіксовано, розчинений кисень відповідає нормам якості поверхневих водойм. 

Нагадаємо, що забарвлення води зумовлене тим, що у воду потрапили залишки руди характерного кольору. 

Раніше ми писали чим загрожує забруднення Інгульця для мешканців Кривого Рогу. Повідомляли ми і про причини забарвлення води в Інгульці. Розповідали також про наслідки ракетного удару по Кривому Рогу.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.