RU
Головна
Дніпро
09:10, 18 Січня
Информатор UA

Интро

За 17 січня комунальники усунули 30 засмічень на мережах водовідведення. Також ліквідовано 33 пошкодження на мережах водопостачання. Станом на 6:00 у Дніпрі працюють всі підвищувальні насосні станції. Тиск води в кранах в нормі, проблем з водопостачанням у мешканців немає. У разі виникнення будь-яких аварійних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання комунальні служби швидко ліквідують всі пошкодження. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт Дніпровської міської ради. Протягом ночі аварійна бригада КП «Дніпроводоканал» без відпочинку працювала на вулиці Кокчетавській, 60-Н. Через це знижений тиск у мешканців житломасиву Ігрень. Роботи будуть завершені протягом декількох годин. Станом на 06:00 через відключення електроенергії приватними енергопостачальними компаніями зупинена робота наступних об’єктів КП «Теплоенерго»:  будинкова котельня по вулиці Коновальця;  будинкова котельня по вулиці Севастопольській; будинкові котельні по вулиці Єфремова і Шнеєрсона; будинкові котельні по вулиці Мільмана та Шевченка; будинкові котельні по вулиці Героїв Крут та проспекту Яворницького; будинкова котельня на станції Лоцманській; будинкові котельні на Запорізькому шосе та вулиці Толстого;  будинкова котельня по вулиці Вернадського; теплорозподільний пункт по вулиці Панікахи; квартальна котельня на вулиці Кільченській. Вона забезпечує опалення 24 будинків. Робота всіх котелень та теплорозподільних пунктів відновиться після подачі електроенергії. Потім необхідно ще декілька годин, аби котельня увійшла в штатний режим роботи. У зв’язку з поривом тепломережі по вул. Кленовій, перекрито теплопостачання у будинку № 1 по цій вулиці. Виконання робіт комунальники розпочнуть з самого ранку. Усі районні котельні КП «Теплоенерго» працюють стабільно. Станом на 06:00 всі об'єкти теплопостачання КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс-Дніпро» працюють та постачають тепло в оселі дніпрян. Нагадаємо, раніше ми писали, чи запровадили у Дніпрі та області "нові" графіки відключення світла.Також читайте, що у Дніпрі скасували підвищення тарифів на воду. Крім цього, Інформатор повідомляв, що в Україні можуть почастішати екстрені відключення світла.  

Де у Дніпрі 18 січня відсутнє опалення: адреси

Читать на русском

Читать на русском
Де у Дніпрі 18 січня відсутнє опалення: адреси
16 січня у Дніпрі зупинилась робота котельних

За 17 січня комунальники усунули 30 засмічень на мережах водовідведення. Також ліквідовано 33 пошкодження на мережах водопостачання. Станом на 6:00 у Дніпрі працюють всі підвищувальні насосні станції. Тиск води в кранах в нормі, проблем з водопостачанням у мешканців немає.

У разі виникнення будь-яких аварійних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання комунальні служби швидко ліквідують всі пошкодження. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт Дніпровської міської ради.

Протягом ночі аварійна бригада КП «Дніпроводоканал» без відпочинку працювала на вулиці Кокчетавській, 60-Н. Через це знижений тиск у мешканців житломасиву Ігрень. Роботи будуть завершені протягом декількох годин.

Станом на 06:00 через відключення електроенергії приватними енергопостачальними компаніями зупинена робота наступних об’єктів КП «Теплоенерго»: 

  • будинкова котельня по вулиці Коновальця; 
  • будинкова котельня по вулиці Севастопольській;
  • будинкові котельні по вулиці Єфремова і Шнеєрсона;
  • будинкові котельні по вулиці Мільмана та Шевченка;
  • будинкові котельні по вулиці Героїв Крут та проспекту Яворницького;
  • будинкова котельня на станції Лоцманській;
  • будинкові котельні на Запорізькому шосе та вулиці Толстого; 
  • будинкова котельня по вулиці Вернадського;
  • теплорозподільний пункт по вулиці Панікахи;
  • квартальна котельня на вулиці Кільченській. Вона забезпечує опалення 24 будинків.

Робота всіх котелень та теплорозподільних пунктів відновиться після подачі електроенергії. Потім необхідно ще декілька годин, аби котельня увійшла в штатний режим роботи. У зв’язку з поривом тепломережі по вул. Кленовій, перекрито теплопостачання у будинку № 1 по цій вулиці. Виконання робіт комунальники розпочнуть з самого ранку. Усі районні котельні КП «Теплоенерго» працюють стабільно. Станом на 06:00 всі об'єкти теплопостачання КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс-Дніпро» працюють та постачають тепло в оселі дніпрян.

Нагадаємо, раніше ми писали, чи запровадили у Дніпрі та області "нові" графіки відключення світла.Також читайте, що у Дніпрі скасували підвищення тарифів на воду. Крім цього, Інформатор повідомляв, що в Україні можуть почастішати екстрені відключення світла.

 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.