Мешканці низки будинків у Дніпрі 13 січня залишились без води: адреси

Мешканці низки будинків у Дніпрі 13 січня залишились без води: адреси
Водопостачання відновлять протягом дня

У п'ятницю, 13 січня, у Дніпрі мешканцям деяких будинків відключили воду. Причина — проведення аварійних робіт. Водопостачання відновлять протягом дня. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію КП “Дніпроводоканал”. Так, вода відсутня за наступними адресами: 

  • просп. Дмитра Яворницького, 39-47;
  • просп. Петра Калнишевського, 36-72;
  • вул. Байкова;
  • вул. Далека;
  • сел. Олександрівка;
  • сел. Одинківка.

У КП зазначили, що водопостачання відновлять протягом дня. Якщо ви зіткнулися з проблемою незапланованого відключення води – зверніться у контакт-центр Дніпровської міськради по одному з номерів: (056) 732-12-12, (095) 732-12-12(096) 732-12-12(073) 732-12-12.

Дізнатися чи діють у Дніпрі та області графіки планових відключень світла, ви можете тут. Також Інформатор повідомляв, що у Дніпрі скасовують підвищення тарифів на воду. Читайте і про те, що у Кривому Розі подорожчав проїзд в маршрутках і автобусах.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити