RU
Головна
Україна
12:59, 26 Січня
Информатор UA

Интро

РФ продовжує робити всілякі вкиди стосовно української мобілізації. Цього разу проросійські телеграм-канали запустили нову інформаційно-психологічну операцію. Йдеться про відео, в якому начебто українські поліцейські в Одесі “під дулом автомата” забирають чоловіка до військкомату.  Однак ця інформація не відповідає дійсності. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького.  Насправді це відео з Миколаєва, коли правоохоронці приїхали на виклик через бійку між чоловіками. Один вдарив іншого сокирою. Патрульні викликали швидку постраждалому та надали до медичної допомоги. Ніхто нікого до військкомату не забирав.  “Ось саме так і працює вороже ІПСО, щоразу намагається розкачати населення, поширивши чергову зрадоньку, змусити нас панікувати. Але всі ми знаємо, що нічого у них не вийде”, — написав Білошицький.  Інформатор просить вас не довіряти тому, що пишуть в Інтернеті. Будь ласка, читайте офіційні джерела інформації.  Нагадаємо, що рф "розганяє" фейк про нібито підготовку вибуху в лікарні Дніпра. Також читайте, як відрізнити блогера здорової людини від блогера-ІПСОшника і до чого тут повістки. Писали ми й про те,  що в Україні внесли зміни до Закону про мобілізацію. Хто не підлягає призову — читайте тут.   

Мобілізація “під дулом автомата”: чергова російська інформаційно-психологічна операція в Україні

Читать на русском

Читать на русском
Мобілізація “під дулом автомата”: чергова російська інформаційно-психологічна операція в Україні
Росіяни запустили чергову ІПСО

РФ продовжує робити всілякі вкиди стосовно української мобілізації. Цього разу проросійські телеграм-канали запустили нову інформаційно-психологічну операцію. Йдеться про відео, в якому начебто українські поліцейські в Одесі “під дулом автомата” забирають чоловіка до військкомату. 

Однак ця інформація не відповідає дійсності. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького. 

Насправді це відео з Миколаєва, коли правоохоронці приїхали на виклик через бійку між чоловіками. Один вдарив іншого сокирою. Патрульні викликали швидку постраждалому та надали до медичної допомоги. Ніхто нікого до військкомату не забирав. 

“Ось саме так і працює вороже ІПСО, щоразу намагається розкачати населення, поширивши чергову зрадоньку, змусити нас панікувати. Але всі ми знаємо, що нічого у них не вийде”, — написав Білошицький. 

Інформатор просить вас не довіряти тому, що пишуть в Інтернеті. Будь ласка, читайте офіційні джерела інформації. 

Нагадаємо, що рф "розганяє" фейк про нібито підготовку вибуху в лікарні Дніпра. Також читайте, як відрізнити блогера здорової людини від блогера-ІПСОшника і до чого тут повістки. Писали ми й про те,  що в Україні внесли зміни до Закону про мобілізацію. Хто не підлягає призову — читайте тут

 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.