RU
Головна
Дніпро
13:57, 18 Січня
Информатор UA

Интро

У Дніпрі розпочали інструментальне обстеження дев’ятиповерхівки на житловому масиві Перемога. За словами заступника міського голови щонайменше 97 квартир знищені повністю. Скільки ще осель потрощила вибухова хвиля буде зрозуміло після завершення робіт. Триватимуть вони близько 2 тижнів, - пише Інформатор із посиланням на заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенка. Також, на полігонах сортують вивезені з місця трагедії залишки під’їздів. Робітники комунальних підприємств передають поліції речі, мобільні телефони та інші знахідки. Виявляють, також, і залишки людських тіл.  “Не вдасться знайти усіх загиблих. В районі влучання 3-4 поверху було досить сильне температурне розширення”, - додав посадовець. Ідентифікація за ДНК триває три тижні.   Раніше ми писали про 44 загиблих: у Дніпрі завершилися пошуково-рятувальні роботи на місті прильоту у будинок російської ракети. Також Інформатор вже повідомляв, що в Дніпрі простилися із тренером по боксу Михайлом Кореновським, який загинув від російської ракети.

“Не вдасться знайти усіх загиблих”: Михайло Лисенко розповів про обстеження понівеченої багатоповерхівки на Перемозі

Читать на русском

Читать на русском
“Не вдасться знайти усіх загиблих”: Михайло Лисенко розповів про обстеження понівеченої багатоповерхівки на Перемозі
Розпочали інструментальне обстеження

У Дніпрі розпочали інструментальне обстеження дев’ятиповерхівки на житловому масиві Перемога. За словами заступника міського голови щонайменше 97 квартир знищені повністю. Скільки ще осель потрощила вибухова хвиля буде зрозуміло після завершення робіт.

Триватимуть вони близько 2 тижнів, - пише Інформатор із посиланням на заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенка.

Також, на полігонах сортують вивезені з місця трагедії залишки під’їздів. Робітники комунальних підприємств передають поліції речі, мобільні телефони та інші знахідки.

Виявляють, також, і залишки людських тіл. 

“Не вдасться знайти усіх загиблих. В районі влучання 3-4 поверху було досить сильне температурне розширення”, - додав посадовець.

Ідентифікація за ДНК триває три тижні.

 

Раніше ми писали про 44 загиблих: у Дніпрі завершилися пошуково-рятувальні роботи на місті прильоту у будинок російської ракети. Також Інформатор вже повідомляв, що в Дніпрі простилися із тренером по боксу Михайлом Кореновським, який загинув від російської ракети.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.