У Дніпрі мешканці одного житлового масиву залишились без води

У Дніпрі мешканці одного житлового масиву залишились без води
У мешканців одного житлового району відсутня вода

У суботу, 22 жовтня, у Дніпрі жителі одного житлового масиву залишились без води. Усе через проведення аварійних робіт по вулиці Героїв Дніпра та Старокозацька, 15. Водопостачання обіцяють відновити протягом дня. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію КП “Дніпроводоканал”. Так, вода відсутня у жителів:

  • житловий масив Ігрень;
  • вулиця Старокозацька, 13 та 15.

Раніше ми писали, де у Дніпрі та області не буде світла. Також читайте, що у Дніпрі декілька житлових масивів на два дні залишаться без води. Писали ми й про те, де у Дніпрі безоплатно встановлюють газові лічильники. Адреси тут.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити