RU
Головна
Область
15:26, 30 Січня
Информатор UA

Интро

30 січня на вулиці Красноярській у смт Петриківка Дніпровського району сталася пожежа. Там горів одноповерховий приватний будинок. На жаль, загинув чоловік.   Виклик на лінію “101” надійшов о 8:18. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт ДСНС. Вогонь знищив домашні речі на площі 20 квадратних метрів. Пожежу локалізували о 8:34 та ліквідували о 9:02. Всередині знайшли тіло 50-річного чоловіка. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі під час пожежі загинув 51-річний чоловік. Також читайте, що у Нікополі у багатоквартирному будинку на пожежі загинула 4-річна дівчинка. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпропетровській області на пожежі загинув 33-річний чоловік. 30 січня на вулиці Красноярській у смт Петриківка Дніпровського району сталася пожежа

У Дніпропетровській області горів будинок: загинув чоловік

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпропетровській області горів будинок: загинув чоловік
У Дніпропетровській області сталася смертельна пожежа

30 січня на вулиці Красноярській у смт Петриківка Дніпровського району сталася пожежа. Там горів одноповерховий приватний будинок. На жаль, загинув чоловік.

 

Виклик на лінію “101” надійшов о 8:18. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт ДСНС.

Вогонь знищив домашні речі на площі 20 квадратних метрів. Пожежу локалізували о 8:34 та ліквідували о 9:02. Всередині знайшли тіло 50-річного чоловіка.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі під час пожежі загинув 51-річний чоловік. Також читайте, що у Нікополі у багатоквартирному будинку на пожежі загинула 4-річна дівчинка. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпропетровській області на пожежі загинув 33-річний чоловік.

30 січня на вулиці Красноярській у смт Петриківка Дніпровського району сталася пожежа
30 січня на вулиці Красноярській у смт Петриківка Дніпровського району сталася пожежа
-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.