RU
Головна
Дніпро
17:45, 8 Грудень
Информатор UA

Интро

З ночі четверга, 8 грудня, у Дніпрі вирує негода. Накрапує дощ, а завдяки низькій температурі на дорогах одразу ж утворюється ожеледь. Ситуація була критичною вранці, коли громадський транспорт майже зупинився, а на дорогах міста за півдня утворилося понад 50 ДТП. Аби уникнути повторення ситуації – водіїв закликають якомога швидше залишити автошляхи, аби транспортні засоби не заважали роботі спецтехніки. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради. «Прохання також 9-го грудня без нагальної потреби не виїжджати у місто на власному авто, а користуватися громадським транспортом. Це допоможе  швидше впоратися з ожеледдю та повернутися до звичного життя», — наголосили у департаменті. Як люди в ожеледицю ковзали по Крутогірному узвозу – дивіться тут. Також ми показували, як виглядає місто Дніпро, яке перетворилось на ковзанку. Повідомляли ми і те, що у місті через ожеледь машини влаштували "крижане танго".

Водіїв Дніпра закликали якнайшвидше залишити дороги міста

Читать на русском

Читать на русском
Водіїв Дніпра закликали якнайшвидше залишити дороги міста
Водіїв просять не залишати автівки на дорогах

З ночі четверга, 8 грудня, у Дніпрі вирує негода. Накрапує дощ, а завдяки низькій температурі на дорогах одразу ж утворюється ожеледь. Ситуація була критичною вранці, коли громадський транспорт майже зупинився, а на дорогах міста за півдня утворилося понад 50 ДТП.

Аби уникнути повторення ситуації – водіїв закликають якомога швидше залишити автошляхи, аби транспортні засоби не заважали роботі спецтехніки. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

«Прохання також 9-го грудня без нагальної потреби не виїжджати у місто на власному авто, а користуватися громадським транспортом. Це допоможе  швидше впоратися з ожеледдю та повернутися до звичного життя», — наголосили у департаменті.

Як люди в ожеледицю ковзали по Крутогірному узвозу – дивіться тут. Також ми показували, як виглядає місто Дніпро, яке перетворилось на ковзанку. Повідомляли ми і те, що у місті через ожеледь машини влаштували "крижане танго".

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.