RU
Головна
Дніпро
16:23, 8 Грудень
Информатор UA

Интро

У четвер, 8 грудня, під час ожеледиці мешканці Дніпра напевно бачили, як ковзають по дорозі машині, оскільки за цей день зафіксували понад 50 ДТП. Проте ковзали не тільки автівки. Для пішоходів лід також став серйозним випробовуванням. Наступити на якийсь ухил - майже гарантовано змушувало, в кращому випадку, "танцювати". В гіршому ж, відбувався людинопад. Так, Інформатор ділиться з вами підбіркою падаючих людей на Крутогірному узвозі лише на одній ділянці. Окрім цього, ось список травмпунктів у місті на випадок, якщо ви не встигли згрупуватися: вул. Ближня, 31; вул. Батумська, 13; просп. Б.Хмельницького, 19; вул. В.Антоновича, 65; просп. Лесі Українки, 26.   Раніше ми писали про те, що Дніпро майже зупинився через ожеледь. Також писали, що в Дніпропетровській області чоловік перекинувся на викраденному ВАЗ, а згодом викрав ще одне авто. Крім цього, через ожеледицю у Дніпрі стрімко зросли ціни на таксі.

Людинопад у Дніпрі: відео, як люди в ожеледицю ковзали по Крутогірному узвозу

Читать на русском

Читать на русском
Людинопад у Дніпрі: відео, як люди в ожеледицю ковзали по Крутогірному узвозу
Небезпека на кожному кроці

У четвер, 8 грудня, під час ожеледиці мешканці Дніпра напевно бачили, як ковзають по дорозі машині, оскільки за цей день зафіксували понад 50 ДТП. Проте ковзали не тільки автівки.

Для пішоходів лід також став серйозним випробовуванням. Наступити на якийсь ухил - майже гарантовано змушувало, в кращому випадку, "танцювати". В гіршому ж, відбувався людинопад. Так, Інформатор ділиться з вами підбіркою падаючих людей на Крутогірному узвозі лише на одній ділянці.

Окрім цього, ось список травмпунктів у місті на випадок, якщо ви не встигли згрупуватися:

  • вул. Ближня, 31;
  • вул. Батумська, 13;
  • просп. Б.Хмельницького, 19;
  • вул. В.Антоновича, 65;
  • просп. Лесі Українки, 26.

 

Раніше ми писали про те, що Дніпро майже зупинився через ожеледь. Також писали, що в Дніпропетровській області чоловік перекинувся на викраденному ВАЗ, а згодом викрав ще одне авто. Крім цього, через ожеледицю у Дніпрі стрімко зросли ціни на таксі.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.