RU
Головна
Дніпро
16:57, 8 Вересня
Информатор UA

Интро

Ірина Ситенко присвятила своє життя порятунку безпритульних тварин. Жінка доглядає за ними, піклується, годує та шукає люблячих господарів. Про те є ті, кому її волонтерська діяльність заважає. Голова дачного кооперативу погрожує вимкнути світло на її ділянці. Постійний психологічний вплив на жінку здійснюють і мешканці кооперативу. Про це повідомила Ірина Ситенко на своїй сторінці у Facebook, пише Інформатор. Я живу як у пеклі. І війна анітрохи не викликала у людей співчуття чи хоч би нейтралітет. Мене вже загнобили, знущаються, хочуть довести до самогубства. Я вже на межі. Просила їх якось, допоможіть прилаштувати тварин. Ніхто не відгукнувся. Тварини мають таке ж право жити на цій Землі, як і люди, написала Ірина. Річ у тім, що жінка прихищає у своєму притулку безпритульних тварин. Доглядає за ними, годує та лікує. Ірина не в змозі доглядати за великою кількістю пухнастиків, тому приймає допомогу від небайдужих людей. Через це голова кооперативу впевнений, що Ірина своєю діяльністю заробляє великі гроші. Звісно, ні про які нечувані заробітки в такій ситуації говорити не доводиться. Адже ці кошти йдуть на корм та ліки для тварин. Не кажучи вже про те, що потрібно регулярно купувати миючі засоби для прибирання. У нас раніше жив чоловік, який відстрілював бездомних собак. І все нормально, всіх влаштовувало. А я тепер тільки з наших вулиць забрала 10 собак плюс до мене підносили під ворота цуценят. Я всіх стерилізувала, зробила щеплення, чипувала. Намагаюся влаштувати в сім'ї. Вже багатьох прилаштувала, розповіла Ірина. Якщо ви давно хотіли подарувати будинок покинутій тварині, зараз саме час зробити це. Також зовсім не зайвою буде фінансова підтримка господарки притулку. Сторінка притулку у Facebook, Instagram. Контактні телефони: (095) 233-76-02, (098) 435-08-35. Карта ПБ: 4149 4998 0491 6409. Раніше ми писали, де у Дніпрі знайти собі вірного друга. Також читайте, що у Дніпрі рятують кошеня, над яким жорстоко знущалися. Читайте і про те, що у Дніпрі зникло багато тварин. Потрібна допомога у їх пошуку. Ба більше, до Дня безпритульних тварин у Дніпрі провели благодійну акцію Нагодуй тваринку.

“Вони хочуть, щоб ми померли”: у Дніпрі погрожують власниці притулку “Промінчик надії”

Читать на русском
“Вони хочуть, щоб ми померли”: у Дніпрі погрожують власниці притулку “Промінчик надії”

Здійснюють психологічний тиск та погрожують відключити світло

Ірина Ситенко присвятила своє життя порятунку безпритульних тварин. Жінка доглядає за ними, піклується, годує та шукає люблячих господарів. Про те є ті, кому її волонтерська діяльність заважає. Голова дачного кооперативу погрожує вимкнути світло на її ділянці. 

Постійний психологічний вплив на жінку здійснюють і мешканці кооперативу. Про це повідомила Ірина Ситенко на своїй сторінці у Facebook, — пише Інформатор.

“Я живу як у пеклі. І війна анітрохи не викликала у людей співчуття чи хоч би нейтралітет. Мене вже загнобили, знущаються, хочуть довести до самогубства. Я вже на межі. Просила їх якось, допоможіть прилаштувати тварин. Ніхто не відгукнувся. Тварини мають таке ж право жити на цій Землі, як і люди”, — написала Ірина.

Річ у тім, що жінка прихищає у своєму притулку безпритульних тварин. Доглядає за ними, годує та лікує. Ірина не в змозі доглядати за великою кількістю пухнастиків, тому приймає допомогу від небайдужих людей. Через це голова кооперативу впевнений, що Ірина своєю діяльністю заробляє великі гроші. Звісно, ні про які нечувані заробітки в такій ситуації говорити не доводиться. Адже ці кошти йдуть на корм та ліки для тварин. Не кажучи вже про те, що потрібно регулярно купувати миючі засоби для прибирання. 

“У нас раніше жив чоловік, який відстрілював бездомних собак. І все нормально, всіх влаштовувало. А я тепер тільки з наших вулиць забрала 10 собак плюс до мене підносили під ворота цуценят. Я всіх стерилізувала, зробила щеплення, чипувала. Намагаюся влаштувати в сім'ї. Вже багатьох прилаштувала”, — розповіла Ірина.

Якщо ви давно хотіли подарувати будинок покинутій тварині, зараз саме час зробити це. Також зовсім не зайвою буде фінансова підтримка господарки притулку. Сторінка притулку у Facebook, Instagram. Контактні телефони: (095) 233-76-02, (098) 435-08-35. Карта ПБ: 4149 4998 0491 6409.

Раніше ми писали, де у Дніпрі знайти собі вірного друга. Також читайте, що  у Дніпрі рятують кошеня, над яким жорстоко знущалися. Читайте і про те, що у Дніпрі зникло багато тварин. Потрібна допомога у їх пошуку. Ба більше, до Дня безпритульних тварин у Дніпрі провели благодійну акцію «Нагодуй тваринку».

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.