RU
Головна
Дніпро
17:43, 28 Листопада
Информатор UA

Интро

Через постійні російські атаки по критичній інфраструктурі українці вимушені заощаджувати електроенергію. Щоб не замерзнути та бути зі світлом, громадяни почали вмикати електрогенератори. Для того, щоб запобігти нещасним випадкам, слід чітко дотримуватися правил безпеки. По-перше, електрогенератори та пальне для них можна використовувати лише на відкритому повітрі. Та не менше, ніж в шести метрах від житлових приміщень, вікон, дверей та гаражів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію МОЗ України. Купуйте лише сертифіковану продукцію і тільки в ліцензованих точках продажу;  Уважно дотримуйтесь інструкцій виробника;   Тримайте генератор сухим, захищайте від дощу та затоплення (дотик до мокрого генератора або пристроїв, підключених до нього, може призвести до ураження електричним струмом);     Перед заправкою дайте генератору охолонути (паливо, пролите на гарячі деталі двигуна, може спалахнути);     Встановіть у приміщенні детектори чадного газу; Обов'язково придбайте вогнегасник і тримайте його поряд, на видному і легкодоступному місці.   Важливо! Не підпускайте дітей до подібних електроприладів.   Раніше ми писали, чим займаються дніпряни, коли в їхніх оселях вимикають світло. Також Інформатор писав,  що приготувати їсти, якщо немає світла. Писали ми й про те, як приготувати їжу, якщо немає світла та газопостачання. 

Як безпечно використовувати електрогенератори: поради МОЗ

Читать на русском

Читать на русском
Як безпечно використовувати електрогенератори: поради МОЗ
Правила безпеки під час використання електрогенераторів

Через постійні російські атаки по критичній інфраструктурі українці вимушені заощаджувати електроенергію. Щоб не замерзнути та бути зі світлом, громадяни почали вмикати електрогенератори. Для того, щоб запобігти нещасним випадкам, слід чітко дотримуватися правил безпеки.

По-перше, електрогенератори та пальне для них можна використовувати лише на відкритому повітрі. Та не менше, ніж в шести метрах від житлових приміщень, вікон, дверей та гаражів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію МОЗ України.

  • Купуйте лише сертифіковану продукцію і тільки в ліцензованих точках продажу;
  •  Уважно дотримуйтесь інструкцій виробника;  
  • Тримайте генератор сухим, захищайте від дощу та затоплення (дотик до мокрого генератора або пристроїв, підключених до нього, може призвести до ураження електричним струмом);    
  • Перед заправкою дайте генератору охолонути (паливо, пролите на гарячі деталі двигуна, може спалахнути);    
  • Встановіть у приміщенні детектори чадного газу;
  • Обов'язково придбайте вогнегасник і тримайте його поряд, на видному і легкодоступному місці.  

Важливо! Не підпускайте дітей до подібних електроприладів.  

Раніше ми писали, чим займаються дніпряни, коли в їхніх оселях вимикають світло. Також Інформатор писав,  що приготувати їсти, якщо немає світла. Писали ми й про те, як приготувати їжу, якщо немає світла та газопостачання

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.