RU
Головна
Україна
08:02, 21 Січня
Информатор UA

Интро

Цьогорічні випускники проходитимуть вступний іспит у форматі національного мультимедійного тесту. Він складатиметься з двох обов'язкових предметів: української мови та математики. Третій предмет буде на вибір абітурієнта. Про це повідомляє Інформатор посилаючись на Інформатор Україна.  Окрім обов'язкових предметів, випускники матимуть можливість обрати ще один на власний розсуд: історію України, іноземну мову, біологію, фізику або хімію.  Тест складатимуть в один день, але планується проведення двох сесій: основної та додаткової. Основна пройде у червні, додаткова - у червні-липні. До неї зможуть приєднатися ті випускники, які через поважну причину не змогли пройти основну. Загалом тест триватиме 180 хвилин, час на кожен предмет випускник розподілятиме сам.  Абітурієнти, які знаходяться за кордоном, але бажають вступити у вищий навчальний заклад в Україні, зможуть скласти тест у спеціально створених екзаменаційних центрах, у багатьох країнах світу. МОН робить усе можливе, щоб таких країн стало більше. Найближчим часом відповідний законопроєкт внесуть до парламенту. Раніше ми писали, які ВНЗ Дніпра потрапили до рейтингу кращих вишів 2022 року. Та нагадуємо, що університет із Дніпра увійшов до міжнародного рейтингу навчальних закладів.  Юлія Безверхня

Як проходитиме вступна кампанія 2023 року: подробиці

Читать на русском

Читать на русском
Як проходитиме вступна кампанія 2023 року: подробиці
Окрім обов'язкових предметів, випускники матимуть можливість обрати ще один на власний розсуд

Цьогорічні випускники проходитимуть вступний іспит у форматі національного мультимедійного тесту. Він складатиметься з двох обов'язкових предметів: української мови та математики. Третій предмет буде на вибір абітурієнта.

Про це повідомляє Інформатор посилаючись на Інформатор Україна

Окрім обов'язкових предметів, випускники матимуть можливість обрати ще один на власний розсуд: історію України, іноземну мову, біологію, фізику або хімію. 

Тест складатимуть в один день, але планується проведення двох сесій: основної та додаткової. Основна пройде у червні, додаткова - у червні-липні. До неї зможуть приєднатися ті випускники, які через поважну причину не змогли пройти основну. Загалом тест триватиме 180 хвилин, час на кожен предмет випускник розподілятиме сам. 

Абітурієнти, які знаходяться за кордоном, але бажають вступити у вищий навчальний заклад в Україні, зможуть скласти тест у спеціально створених екзаменаційних центрах, у багатьох країнах світу. МОН робить усе можливе, щоб таких країн стало більше.

Найближчим часом відповідний законопроєкт внесуть до парламенту.

Раніше ми писали, які ВНЗ Дніпра потрапили до рейтингу кращих вишів 2022 року. Та нагадуємо, що університет із Дніпра увійшов до міжнародного рейтингу навчальних закладів

Юлія Безверхня

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.