RU
Головна
Дніпро
13:15, 29 Вересня
Информатор UA

Интро

У Дніпрі винесли вирок одному з учасників «сплячої» диверсійної групи, яка працювала на рф. Служба безпеки України викрила її у квітні 2022 року. Мешканці Дніпра вели розвіддіяльність на користь ворога у нашому регіоні. Угруповання створили ще у 2015 році, після чого «законсервували». Про це Інформатор повідомляє з посиланням на управління СБУ у Дніпропетровській області. Диверсанти час від часу виконували окремі доручення російських спецслужб. Наприклад, підпалювали приміщення патріотичних громадських організацій. З лютого ж вони активізували свою діяльність – слідкували за об’єктами критичної та військової інфраструктури, здійснювали фото та відеофіксацію. А ще – намагалися проникнути до лав місцевої тероборони. Вказівки диверсантам через месенджери надсилали з рф. Під час виконання одного з завдань посібників ворога затримали. Наразі винесли вирок члену групи, який відповідав за збір інформації в групах і соцмережах про переміщення техніки Збройних сил України та місцезнаходження блокпостів з українськими військовими. Суд призначив йому покарання у вигляді 3 років позбавлення волі за ст. 110 Кримінального кодексу України. Раніше ми також писали, що СБУ оголосила про підозру Олегу Царьову та ще двом колаборантам. Окрім того, у Дніпропетровській області чоловік та жінка чекали на "рускій мір". Повідомляли ми і про те, що у Дніпрі співробітниця обороного підприємства працювала на ФСБ. 

Збирав інформацію про переміщення техніки ЗСУ та розміщення блокпостів: у Дніпрі засудили диверсанта

Читать на русском

Учаснику «сплячої» диверсійної групи винесли вирок

Читать на русском
Збирав інформацію про переміщення техніки ЗСУ та розміщення блокпостів: у Дніпрі засудили диверсанта

Учаснику «сплячої» диверсійної групи винесли вирок

У Дніпрі винесли вирок одному з учасників «сплячої» диверсійної групи, яка працювала на рф. Служба безпеки України викрила її у квітні 2022 року. Мешканці Дніпра вели розвіддіяльність на користь ворога у нашому регіоні.

Угруповання створили ще у 2015 році, після чого «законсервували». Про це Інформатор повідомляє з посиланням на управління СБУ у Дніпропетровській області.

Диверсанти час від часу виконували окремі доручення російських спецслужб. Наприклад, підпалювали приміщення патріотичних громадських організацій. З лютого ж вони активізували свою діяльність – слідкували за об’єктами критичної та військової інфраструктури, здійснювали фото та відеофіксацію. А ще – намагалися проникнути до лав місцевої тероборони.

Вказівки диверсантам через месенджери надсилали з рф. Під час виконання одного з завдань посібників ворога затримали.

Наразі винесли вирок члену групи, який відповідав за збір інформації в групах і соцмережах про переміщення техніки Збройних сил України та місцезнаходження блокпостів з українськими військовими. Суд призначив йому покарання у вигляді 3 років позбавлення волі за ст. 110 Кримінального кодексу України.

Раніше ми також писали, що СБУ оголосила про підозру Олегу Царьову та ще двом колаборантам. Окрім того, у Дніпропетровській області чоловік та жінка чекали на "рускій мір". Повідомляли ми і про те, що у Дніпрі співробітниця обороного підприємства працювала на ФСБ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.