RU
Головна
Дніпро
15:06, 3 Лютого
Информатор UA

Интро

3 лютого біля ТЦ “Приозерний” помітили натовп. Це були суборендатори, яких не пускали всередину. Люди хотіли забрати свої речі.  Ситуацію прокоментував “ПриватБанк”, власник будівлі. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу компанії. В “ПриватБанку” зазначають, що до 11 червня 2022 року нерухомість перебувала в оренді ТОВ “Алонза”. 11 червня договір оренди достроково припинили. Причина була у несплаті орендної плати. “ПриватБанк направив кілька вимог до орендаря звільнити приміщення ТЦ “Приозерний”, спочатку у зв'язку із розірванням договору оренди, а потім й у зв'язку із набуттям чинності рішення від 29 листопаду 2022 року за справою № 826/6164/18 Шостого апеляційного адміністративного суду про зупинення експлуатації будівлі. Про дане рішення ТОВ "Алонза" були обізнані з дати його винесення. Відтак 2 лютого 2023 року "ПриватБанк", як власник, забезпечив виконання рішення суду шляхом закриття торговельного центру. Банк співпрацює з органами державної влади з цього питання”, – йдеться у заяві. Нагадаємо, раніше ми писали, що вирішив Верховний суд стосовно головного офісу банку у Дніпрі. Також читайте про обшуки у Ігоря Коломойського. А за цим посиланням доступні подробиці про них. Крім цього, Інформатор повідомляв, що служба безпеки України викрила масштабні схеми привласнення 40 мільярдів гривень. За даними слідства, підозрювані це - колишні менеджери найбільшої нафтовидобувної компанії ПАТ «Укрнафта» та нафтопереробної компанії ПАТ «Укртатнафта». Крім цього, у Дніпрі було викрито приміщення, де зберігалась прихована бухгалтерія однієї з компаній.

До ТЦ "Приозерний" не пустили людей: коментар "ПриватБанку"

Читать на русском

Читать на русском
До ТЦ "Приозерний" не пустили людей: коментар "ПриватБанку"
"ПриватБанк" прокоментував ситуацію стосовно ТЦ "Приозерний" у Дніпрі

3 лютого біля ТЦ “Приозерний” помітили натовп. Це були суборендатори, яких не пускали всередину. Люди хотіли забрати свої речі. 

Ситуацію прокоментував “ПриватБанк”, власник будівлі. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу компанії.

В “ПриватБанку” зазначають, що до 11 червня 2022 року нерухомість перебувала в оренді ТОВ “Алонза”. 11 червня договір оренди достроково припинили. Причина була у несплаті орендної плати.

“ПриватБанк направив кілька вимог до орендаря звільнити приміщення ТЦ “Приозерний”, спочатку у зв'язку із розірванням договору оренди, а потім й у зв'язку із набуттям чинності рішення від 29 листопаду 2022 року за справою № 826/6164/18 Шостого апеляційного адміністративного суду про зупинення експлуатації будівлі. Про дане рішення ТОВ "Алонза" були обізнані з дати його винесення. Відтак 2 лютого 2023 року "ПриватБанк", як власник, забезпечив виконання рішення суду шляхом закриття торговельного центру. Банк співпрацює з органами державної влади з цього питання”, – йдеться у заяві.

Нагадаємо, раніше ми писали, що вирішив Верховний суд стосовно головного офісу банку у Дніпрі. Також читайте про обшуки у Ігоря Коломойського. А за цим посиланням доступні подробиці про них. Крім цього, Інформатор повідомляв, що служба безпеки України викрила масштабні схеми привласнення 40 мільярдів гривень. За даними слідства, підозрювані це - колишні менеджери найбільшої нафтовидобувної компанії ПАТ «Укрнафта» та нафтопереробної компанії ПАТ «Укртатнафта». Крім цього, у Дніпрі було викрито приміщення, де зберігалась прихована бухгалтерія однієї з компаній.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.