3 лютого ТЦ “Приозерний” був зачинений для відвідувачів. Біля будівлі помітили натовп. Виявилося, що це суборендатори, яких не пускає охорона. Люди поділилися, що простояли на вулиці декілька годин.
За словами адвоката Сергія Дорошенка, який орендує приміщення у ТЦ, вхід заблокували охоронці «ПриватБанку». Про це повідомляє Інформатор з місця події.
«Договір в мене був укладений з ТОВ “Алонза”, у якого своєю чергою був договір на оренду більшої частини ТЦ. У суборендаторів, які тут стоять, укладений договір не з “ПриватБанком”, який є власником будівлі, а з “Алонзою”. При цьому, виконуючи усі свої обов’язки з оплати орендних платежів, ми маємо право на продовження цього договору. Вчора “ПриватБанк” прийшов, виставив свою охорону та заблокував вхід для всіх бажаючих зайти у ТЦ з посиланням на рішення якогось суду про те, що ТЦ заблокований і його використовувати не можна. Припустимо. Але у людей залишилось майно. Ніхто не сповістив про те, що вони мають якийсь тиждень на те, щоб зайти в ТЦ та забрати речі та товари. У нас у всіх є договори, які підтверджують, що в нас ніхто не спромігся забрати назад приміщення, як це передбачено договором. Тобто для того, щоб здати приміщення, хтось має підписати з боку орендодавця акт повернення приміщення з оренди. Цей акт не підписаний, нам ніхто навіть не дав його бланк», – розповідає чоловік.
Станом на 11:00, всередину пускали по 2 людини. Але, за словами Сергія Дорошенка, проблема у тому, що є магазини з великим об’ємом товарів, на вивіз якого треба багато часу.
«Ми не маємо зворотного зв’язку з “ПриватБанком”. Тобто люди, які приїжджають і представляються від АТКБ “ПриватБанк”, не дають документи, що вони є його працівниками або довіреними особами. По-друге, ми не маємо комунікації. Ми вчора їм сказали “нам треба забрати свої речі”. Вони сказали “забирайте завтра-післязавтра свої речі спокійно, вам ніхто не буде блокувати вхід”. А сьогодні ми бачимо таку картину», – каже Сергій Дорошенко.
На місце приїздили поліцейські, але нічого зробити не змогли.
«Правоохоронці сказали, що є рішення суду, яким зупинили експлуатацію ТЦ. Ми кажемо, що хочемо просто вивезти майно. А поліція відповідає “ну це ж “ПриватБанк”, державний банк, як можна його образити?”», – поділився адвокат.
У листопаді 2022 року Інформатор Гроші писав про судові баталії за ТЦ "Приозерний". До повномасштабної війни "ПриватБанк" хотів продати його, але не вийшло. Фірма ТОВ "Місія-1", пов'язана з колишніми власниками, намагалася відсудити майно. Деталі читайте тут.
Нагадаємо, раніше ми писали, що вирішив Верховний суд стосовно головного офісу банку у Дніпрі. Також читайте про обшуки у Ігоря Коломойського. А за цим посиланням доступні подробиці про них. Крім цього, Інформатор повідомляв, що служба безпеки України викрила масштабні схеми привласнення 40 мільярдів гривень. За даними слідства, підозрювані це - колишні менеджери найбільшої нафтовидобувної компанії ПАТ «Укрнафта» та нафтопереробної компанії ПАТ «Укртатнафта». Крім цього, у Дніпрі було викрито приміщення, де зберігалась прихована бухгалтерія однієї з компаній.
Фото, відео: Дмитро Федоров