Попри гол колишнього півзахисника СК «Дніпро-1» Рубчинського: Україна поступилася Іраку на Олімпіаді

Футбольна збірна України програла Іраку перший матч футбольного турніру на Олімпійських іграх

Церемонія відкриття Олімпійських ігор 2024 року у Парижі ще не відбулася, проте змагання у декількох видах спорту вже розпочалися. Так, футбольна збірна України стартувала на Олімпіаді з поразки. «Синьо-жовті» поступилися збірній Іраку із рахунком 1:2.

Єдиний гол за Україну забив вже колишній гравець спортивного клубу «Дніпро-1» Валентин Рубчинський. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на Українську асоціацію футболу.

У першому таймі домінували українці, Ірак же сидів у захисті. На перерву команди пішли за рахунку 0:0. На початку другої половини матчу голом за нашу збірну відзначився Валентин Рубчинський, якого на Олімпіаду викликали ще як гравця СК «Дніпро-1», проте він після того вже встиг перейти у київське «Динамо». Це – перший гол в історії України на Олімпійських іграх

Далі ж Україна «посипалася». Майже одразу Ірак зрівняв - Хуссейн реалізував пенальті за фол Таловєрова. На 75-й хвилині Джасім змістився з флангу в центр і влучно пробив у ближній кут. Рахунок 1:2 протримався до завершення гри – поразка України у стартовому матчі на Олімпіаді-2024.

Ірак 2:1 Україна

Голи: Хуссейн (57, з пенальті), Джасім (75) — Рубчинський (53);

Ірак: Хассан, Алі (Джасім, 58), Макнзі, Тахсін, Баєш, Амін (Саад, 79), М. Мохаммед (Н. Мохаммед, 58), К. Мохаммед, Саадун, Хуссейн (к) (Аль-Імам, 90+12), Оджаймі;

Україна: Фесюн, Крупський, Мартинюк, Таловєров (Салюк, 73), Рубчинський, Михайленко (Федор, 73), Брагару (Сич, 73), Хлань, Сікан (к) (Краснопір, 79), Батагов, Криськів (Очеретько, 79).