RU
Головна
Дніпро
20:04, 26 Травня
Информатор UA

Интро

П’ятниця, 26 травня, видалась надскладною для жителів Дніпропетровської області. Ворожа ракета влучила у лікарню та ветеринарну клініку. На жаль, загинули двоє чоловіків. Поранення отримала 31 людина. Серед них — 8 лікарів та двоє дітей.  16 людей доставили до лікарні, інші — на амбулаторному лікуванні. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію голови ДОР Миколи Лукашука.  “За останньою інформацією від лікарів двоє постраждалих знаходяться у важкому стані, 12 чоловік - у середньому, інші мають легкий ступінь поранень”, — написав він.  Також Лукашук висловив подяку надзвичайникам, поліцейським та лікарям швидкої, які оперативно прибули на місце події. Якби не вони, наслідки могли б бути набагато гіршими.  Інформатор писав, що розповіли дніпряни про перші хвилини після удару по лікарні. Також читайте, що у Дніпрі оголосили жалобу за загиблими внаслідок ракетного удару по лікарні. Писали ми й про те, що поліцейські Дніпра показали перші хвилини та жахливі наслідки влучання ракети у клініку. Публікували ми й фото з місця влучання ракети у Дніпрі.

Ракетний удар по лікарні Дніпра: кількість травмованих зросла до 31, серед них — 8 лікарів

Читать на русском

Читать на русском
Ракетний удар по лікарні Дніпра: кількість травмованих зросла до 31, серед них — 8 лікарів
Кількість постраждалих внаслідок ракетного удару по лікарні Дніпра зросла

П’ятниця, 26 травня, видалась надскладною для жителів Дніпропетровської області. Ворожа ракета влучила у лікарню та ветеринарну клініку. На жаль, загинули двоє чоловіків. Поранення отримала 31 людина. Серед них — 8 лікарів та двоє дітей. 

16 людей доставили до лікарні, інші — на амбулаторному лікуванні. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію голови ДОР Миколи Лукашука

“За останньою інформацією від лікарів двоє постраждалих знаходяться у важкому стані, 12 чоловік - у середньому, інші мають легкий ступінь поранень”, — написав він. 

Також Лукашук висловив подяку надзвичайникам, поліцейським та лікарям швидкої, які оперативно прибули на місце події. Якби не вони, наслідки могли б бути набагато гіршими. 

Інформатор писав, що розповіли дніпряни про перші хвилини після удару по лікарні. Також читайте, що у Дніпрі оголосили жалобу за загиблими внаслідок ракетного удару по лікарні. Писали ми й про те, що поліцейські Дніпра показали перші хвилини та жахливі наслідки влучання ракети у клініку. Публікували ми й фото з місця влучання ракети у Дніпрі.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.