RU
Головна
Область
14:01, 25 Січня
Информатор UA

Интро

У вівторок, 24 січня до поліції Нікополя зателефонувала жінка і повідомила про те, що зник її маленький син. 6-річний хлопчик пішов з дому, коли мати відволіклася. Виклик надійшов о 17:15. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП в Дніпропетровській області. До пошуків хлопчика негайно долучилися ювенальні та патрульні поліцейські. Вони перевірили вулиці, дитячі майданчики, опитали мешканців сусідніх будинків. В результаті опитування стало відомо, що хлопчика бачили поблизу одного з супермаркетів. Менш ніж за 15 хвилин поліцейські розшукали дитину. З хлопчиком все добре, Його життю та здоров’ю нічого не загрожує. Наразі він вдома. Нагадаємо, що у Кривому Розі розшукують 38-річного Олега Позігуна. Писали ми й про те, що у Кривому Розі три тижні розшукують 45-річного чоловіка. Інформатор повідомляв, що у Дніпропетровській області шукають Сергія Хрюніна. Писали ми й про те, що у Дніпропетровській області шукають 31-річного чоловіка.

У Нікополі поліцейські знайшли зниклого 6-річного хлопчика

Читать на русском

Читать на русском
У Нікополі поліцейські знайшли зниклого 6-річного хлопчика
З хлопчиком все добре

У вівторок, 24 січня до поліції Нікополя зателефонувала жінка і повідомила про те, що зник її маленький син. 6-річний хлопчик пішов з дому, коли мати відволіклася. Виклик надійшов о 17:15.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП в Дніпропетровській області.

До пошуків хлопчика негайно долучилися ювенальні та патрульні поліцейські. Вони перевірили вулиці, дитячі майданчики, опитали мешканців сусідніх будинків. В результаті опитування стало відомо, що хлопчика бачили поблизу одного з супермаркетів. Менш ніж за 15 хвилин поліцейські розшукали дитину.

З хлопчиком все добре, Його життю та здоров’ю нічого не загрожує. Наразі він вдома.

Нагадаємо, що у Кривому Розі розшукують 38-річного Олега Позігуна. Писали ми й про те, що у Кривому Розі три тижні розшукують 45-річного чоловіка. Інформатор повідомляв, що у Дніпропетровській області шукають Сергія Хрюніна. Писали ми й про те, що у Дніпропетровській області шукають 31-річного чоловіка.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.