Зубна імплантація в Україні: чому її не варто боятися, і хто в країні робить імпланти світового рівня

Зубна імплантація в Україні: чому її не варто боятися, і хто в країні робить імпланти світового рівня
Чому не варто боятися зубної імплантації і як не помилитися з вибором виробника

Похід до стоматолога у разі необхідності встановити зубний імплант – звучить страшно. Проте, насправді реальність давно змінилася, і це не тільки просто, але й швидко. Крім цього не потрібно навіть шукати найкращі імплантати за кордоном, оскільки в Україні виробляють такі системи на рівні світової якості. 

В етері радіо Інформатор FM Голова Дніпровського осередку асоціації імплантологів України Дмитро Чередник відповів на важливі питання про дентальну імплантацію. Дізнаємося, чому не варто боятися процедури, як швидко проходить відновлення після неї та на які імплантати варто звернути увагу при виборі.

 

Чи користується зараз попитом зубна імплантація?

За словами Дмитра Чередника, зараз вона користується надзвичайно сильним попитом. За останні 10 років рівень імплантології сильно зріс, як і попит на неї. На початку розвитку процедури лікарям доводилося мало не примушувати людей встановлювати імпланти, а тепер пацієнти й самі приходять з проханнями такої процедури. 

Люди якого віку зараз мають запит на процедуру імплантації? 

За статистикою, до 27 років у більшості людей вже відсутній щонайменше один зуб. Саме тому в середньому від 26 до 35 років часто люди звертаються саме для встановлення одиночного імплантату. В районі 44 років – вже ставлять від 2 і більше імплантатів. 

Є стереотип, що це страшно, боляче, проблематично, а як це насправді?

Дмитро Чередник одразу повідомив, що це – міф. Як і міф про те, що у стоматолога все боляче. Сучасні методи анестезії дозволяють абсолютно безболісно провести будь-яку маніпуляцію у стоматолога або стоматолога-хірурга. І видалення зубів і встановлення дентального імплантату – це абсолютно безболісні процедури. Більш того, це й швидка процедура, якщо в лікаря “рука набита”. 

“У мене, наприклад, рекорд зі встановлення імплантату від анестезії до ушивання це 4 хвилини становить. Тому зараз я можу сказати, що це абсолютно не страшно. І якщо лікар знає, з чим він працює, як він працює, то це дуже швидко, безболісно, і пацієнт нічого не відчуває”, – розповів Дмитро Чередник.

Окремо він додав, що процедура загалом зовсім не має бути болючою. Якщо пацієнт протягом неї відчуває біль, то йому радять підняти руку, аби лікар вколов анестезію за необхідності. 

Як відбувається процес реабілітації?

Дмитро Чередник розповідає, що жодного надскладного процесу реабілітації після встановлення імплантату немає. Зазвичай це загальні рекомендації, як пару годин не їсти і не пити нічого гарячого, і ще декілька діб не вживати кисломолочні продукти, як кефір чи ряжанка. Звичайно, також у післяопераційний період пацієнтам також призначають ліки, як антибіотики чи протизапальні засоби. Усе тільки для того, аби не виникало жодного дискомфорту. 

Проте, в більшості випадків навіть набряку в людини не виникає. Водночас, скільки доведеться пити ліки та відмовлятися від невеликого списку продуктів – залежить від ситуації. У більшості випадків, якщо мова йде про одиничні імплантації чи схожі невеликі процедури, то це дуже швидко загоюється. Уже за тиждень шви знімаються. Після цього пацієнт “гуляє”, допоки імплантат приживеться, оскільки він є саме основою для майбутньої “коронки”. 

Як пацієнту обрати якісний імплантат для довговічного результату?

“На мою особисту думку, по-перше, потрібно знайти лікаря. Свого лікаря, якому пацієнт буде довіряти. Це надзвичайно важливо”, – одразу сказав Дмитро Чередник. 

Тільки після цього у вашого лікаря ви можете дізнатися в лікаря, з якими системами імплантантів він працює. У кожної з них є свої особливості, і тільки лікар зможе точно сказати, які саме він може встановити і на що конкретно в них варто звернути увагу. Уже від цього варто відштовхуватися при виборі, аби знати, який результат пацієнт отримає. 

Чи виготовляється зараз в Україні імплантат який заслуговує на увагу пацієнтів?

Україна також виготовляє імплантати, при цьому гарної якості. Наразі це вже не той випадок, коли зарубіжні систему будуть кращими, ніж товари наших компаній. 

“З тих імплантаційних систем, що я можу порекомендувати, які я вважаю конкурентоспроможними, це компанія Bauer's Implants, вона виготовляє чудові дентальні імплантати – це Helix та лінійка Asper (це преміальна вже лінійка). Вони абсолютно конкурентоспроможні, якщо їх порівнювати з будь-якими іншими світовими імплантологічними системами. І я їх можу вільно рекомендувати людям для встановлення, для користування. Це досить хороший продукт”, – розповів Голова Дніпровського осередку асоціації імплантологів України.

Окремо він порадив не затягувати з такою процедурою, якщо виникла така необхідність. Звичайно, трагедії не станеться, якщо не бігти до лікаря одразу, але чим довше людина відкладає похід до лікаря, тим більше часу потім може піти на процедуру. 

Що відомо про компанію Bauer's Implants

Компанія заснована та працює в Дніпрі з 2017 року. Вона надає клієнтам  якісні, сучасні рішення для зубного протезування європейського рівня за доступними цінами. Свої системи вона виробляє на сучасному обладнанні і з передовими технологіями. При цьому Bauer's Implants єдина в Україні компанія, яка проводить повний цикл виготовлення зубних імплантів. 

Імпланти компанії виготовляються з гіпоалергенного титану на передовому виробництві ABM Technology. Це значно зменшує ризик небажаних реакцій. Дизайн виробів дозволяє полегшити встановлення імпланту. Продукція Bauer's Implants активно використовується навіть за кордоном – її замовляють дантисти світового рівня.

Партнерський матеріал

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube