RU
Головна
Дніпро
08:03, 9 Грудень
Информатор UA

Интро

У четвер, 8 грудня, у Дніпрі через негоду все місто перетворилося на суцільну ковзанку. Практично кожен, хто вийшов у цей день із домівки, бачив падіння на рівному місці та багато ДТП. Протягом усього часу дощ не припинявся і лише посилював ожеледицю.  На дорогах міста працювала комунальна техніка та посипала дороги протислизькою сумішшю. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу міськради Дніпра.   Окрім того, виявилося, що деякі дніпровські підприємці поставили себе вище закону. У середу, 8 грудня, інспекція з благоустрою видала 105 приписів та склала 4 адміністративні протоколи за несвоєчасне прибирання прилеглої території від ожеледиці. Ці люди не тільки порушили правила благоустрою, а й наражали на небезпеку життя і здоров’я своїх клієнтів.  У міськраді закликають підприємців, власників, орендарів офісів, установ, голів ОСББ своєчасно посипати прилеглі території піщано-сольовою сумішшю. Для цього можна використовувати резервуари з піском поблизу зупинок громадського транспорту.  Бокси з піском Штрафи за несвоєчасне прибирання території становлять від 340 до 1700 грн. Суму визначає адміністративна комісія. Вулиці Дніпра вкрились ожеледицею Із самого ранку все місто перетворилося на велику ковзанку. Все через негоду, про яку попереджали синоптики. На дорогах міста утворилися величезні затори, черги на зупинках, а громадський транспорт тимчасово не працював. Таксисти Дніпра через ожеледицю стрімко підвищили ціни за власні послуги.  Протягом усього дня дощ не припинявся і підсилював ожеледицю. Через кригу у місті сталося багато ДТП, а на Крутогірному узвозі машини в буквальному сенсі влаштовували танці на льоду.  Окрім того, ми писали, що громадський транспорт відновлює свою роботу. Також почитайте наш фоторепортаж, як виглядають вкриті кригою вулиці Дніпра.

До 1700 гривень: у Дніпрі штрафують підприємців через ожеледицю

Читать на русском

Читать на русском
До 1700 гривень: у Дніпрі штрафують підприємців через ожеледицю
Прибирайте територію

У четвер, 8 грудня, у Дніпрі через негоду все місто перетворилося на суцільну ковзанку. Практично кожен, хто вийшов у цей день із домівки, бачив падіння на рівному місці та багато ДТП. Протягом усього часу дощ не припинявся і лише посилював ожеледицю

На дорогах міста працювала комунальна техніка та посипала дороги протислизькою сумішшю. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу міськради Дніпра.  

Окрім того, виявилося, що деякі дніпровські підприємці поставили себе вище закону. У середу, 8 грудня, інспекція з благоустрою видала 105 приписів та склала 4 адміністративні протоколи за несвоєчасне прибирання прилеглої території від ожеледиці. Ці люди не тільки порушили правила благоустрою, а й наражали на небезпеку життя і здоров’я своїх клієнтів. 

У міськраді закликають підприємців, власників, орендарів офісів, установ, голів ОСББ своєчасно посипати прилеглі території піщано-сольовою сумішшю. Для цього можна використовувати резервуари з піском поблизу зупинок громадського транспорту. 

Бокси з піском
Бокси з піском

Штрафи за несвоєчасне прибирання території становлять від 340 до 1700 грн. Суму визначає адміністративна комісія.

Вулиці Дніпра вкрились ожеледицею

Із самого ранку все місто перетворилося на велику ковзанку. Все через негоду, про яку попереджали синоптики. На дорогах міста утворилися величезні затори, черги на зупинках, а громадський транспорт тимчасово не працював. Таксисти Дніпра через ожеледицю стрімко підвищили ціни за власні послуги. 

Протягом усього дня дощ не припинявся і підсилював ожеледицю. Через кригу у місті сталося багато ДТП, а на Крутогірному узвозі машини в буквальному сенсі влаштовували танці на льоду

Окрім того, ми писали, що громадський транспорт відновлює свою роботу. Також почитайте наш фоторепортаж, як виглядають вкриті кригою вулиці Дніпра.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.